Google hakkında bilinmeyen 50 ipucu

Google araçlarını kullanırken hızınızı artıracak ve işlerinizi kolaylaştıracak 50 ipucu burada!


Google arama motoru, aslında düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabilecek güçte. Ve doğru hileleri kullandığınız takdirde aramalarınızı sadece hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız 50 ipucu ile Google’ı en etkin şekilde kullanmanız mümkün!

Arama motoru devi Google, mükemmel sistemi ile yalnızca arama yapmakla kalmaz, aynı zamanda çevriri yapabilir, sözlük olarak kullanılabilir, döviz kuru hesaplayabilir, tren veya otobüs saatlerini bilir, vizyondaki filmlerin hangi saatte hangi sinemada oynatıldığını söyleyebilir veya aradığınız her türlü fotoğrafı kolayca bulabilir.
İşte tüm bu özellikleri kullanabilmeniz için fotoğraf galerimizde Google’ı bu kadar özel kılan ve arama motorunu diğer hizmetlerden ayıran 50 muhteşem özelliği ve ipuçlarını bir araya getirdik.

Google Earth, Chrome ve diğerleri için Turbo modları
Yalnızca arama motoru değil, ayrıca popüler Google uygulamaları için de onlarca ipucu bulmanız mümkün. Örneğin Google Earth’de turbo modu, offline kullanım imkanı veya fotoğrafların çekim tarihlerini görme gibi ipuçlarını da galerimizde görebilir, bilgisayarınızda yüklü Google Earth’de uygulayabilirsiniz.


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s